miStalE
а някой знае ли какъв вкус има тревата xD
Leda
Антибиотиците ми имат вкус на повръщано, а кока колата в Париж е ужасна. Има гаден вкус.
Angelo
Спомняте ли си тези бонбони? Мда, но това вече не са така вкусните стари ментолки. Развалили са ги, супер ужасни и корави са! НЕ СИ КУПУВАЙТЕ от тях!
axel
Ям си аз дропс боровинка и изведнъж БЛЯЯЯЯЯЯК! МЕНТА!!! объркали ароматите/вкусовете или там както се водят
georgimateev
мисля, че не съм ял по-отвратително изглеждаща манджа от тая, която сготвих преди малко, която, обаче, да е била толкова вкусна