Търсене на постове: вкус

rr
miStalE
а някой знае ли какъв вкус има тревата xD
KOx2
@bbonev вилката където се захваща за предната гума, пред двигателя (под резервоара) трябва да има подпора ... иначе си е здрав :D / има лек СССР привкус ;)
KOx2
@Leda а ако това е нейният релен вкус?
Veronica
Leda
Антибиотиците ми имат вкус на повръщано, а кока колата в Париж е ужасна. Има гаден вкус.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Angelo Относно ментолките :) аз намерих в един магазин към Пирогов като ходя на практика .. точно от онези сладки и вкусни :) ментолки всеки път си взимам
Axel
axel
@Angelo Да и аз съм забелязал. Наистина са гадни... Е, и преди не ми харесваха ама сега имат вкус на нещо развалено
1239642633535005.jpg Angelo
Спомняте ли си тези бонбони? Мда, но това вече не са така вкусните стари ментолки. Развалили са ги, супер ужасни и корави са! НЕ СИ КУПУВАЙТЕ от тях!
Axel
axel
Ям си аз дропс боровинка и изведнъж БЛЯЯЯЯЯЯК! МЕНТА!!! объркали ароматите/вкусовете или там както се водят
Теодор Георгиев
tedo92
@aleksoft евала за вкуса към момичета... :) наистина е страшно чаровна :)
Георги Матеев
georgimateev
мисля, че не съм ял по-отвратително изглеждаща манджа от тая, която сготвих преди малко, която, обаче, да е била толкова вкусна
KOx2
@Rx-Ende тези очила стил полийсмен от 90те и този грънч отзаде придават странен привкус на цялата ситуация ако мога така критически да се изразя :D
Еми Окснитси
dandelion
@n3mo всичко с времето си. @_GaN_ евтина, да, но за вкусна... как няма един хубав домат не знам...
Мирослав Петров
miro91
@JoKs абе незнаеш ли вкусна чаша кое е ?? тия на маги оффф :)
Мирослав Петров
miro91
оххх добро ви утро току що засупих гладЪ с една вкусна чаша :D :D :D
Digital Rebel
digitalr79
@leonartis тези сандвиченца са голяма работа и трябва мнооого време да ги приготвиш, не се и съмнявам че са вкусни! :)
Страница: 62 63 64 65 66

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата