Търсене на постове: вкус

Йоана Николова
ladyjoana
@FeelTheFear за твое нещастие се получи изключително добре и беше вкусна ;)
Любомир Петров
lpetrov
офисната бира е най-вкусна (happy)
Любомир Петров
lpetrov
офисната бира е най-вкусна (happy)
Любомир Петров
lpetrov
офисната бира е най-вкусна (happy)
Стефан Митев
Rx-Ende
Интересна вечеря беше, ядох странни картофи с вкус на тебешир и обяснявах какво е таргетирана реклама :D
Свилен Попов
svil4ok
Направих си кафенце ама не е така вкусно, когато не е придружено с цигарка :(
KOx2
@unleashed ако баба ми те чуе за тези 50 ст. ще ти се изсипе цялата комунистическа мъдрост на главата. Иначе мда ... дори ми харесват повече като вкус.
Леприкон
ZzZaPyr
Аз ли не съм пил бира много отдавна или Каменицата е станала по-вкусна ?!?
Леприкон
ZzZaPyr
Честито Възкресение Христово на вярващите, а на неверниците като мен - да са ви вкусни яйцата и козунака ;)
Denis Zhekov
Snooby
@stankoff от кога не съм ял вкусен козунак....
Иво Станков
stankoff
Ако не пестяха от съставките на козунаците, можеше и да са вкусни...
Костадин Костов
1240007081841891.jpg hippers
Тея двамата пичове утре ще станат на мнооого вкусна манджа... :D
rr
miStalE
ммммм вкусна хранааа хохо
Axel
axel
@man0l Месото ти изглежда сурово ама нз. По принцип тая манджа е вкусна :D аз мога да готва само яйца :D
Иван Савков
sandprince
@man0l нещо на външен вид не го докарва ама хич...не знам как е на вкус... :D
Страница: 61 62 63 64 65

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата