leonartis
Хаха, освен снимките от мен, 6TV гепнали и от текста в блога на xenos. Важна забележка - не е добър вкус мейнстрим медиите да крадат без цитиране от блогове.
Snake
Болен съм! Носът ми е пълен и ям лути чушки (божия храна за мен). Хем ми е вкусно, хем ми помага!
Angelo
Онзи ден кола с вкус на ванилия, днес кола с вкус на череша. Утре искам кола с вкус на богомолка..