Търсене на постове: вкус

Вангел Стоев
venom
@JoKs кажи му да сложите като доплънителен привкус малко циан калий :D
Ally
alish
@FeelTheFear тук съм душко.Мерси и за поздрава - нищо че не е точно по мой вкус хех :) как върви... хм... кампанията? :P
Иван Савков
sandprince
OMG...тая дъвка с вкус на мента ми действа като чук...едвам си поемам дъх...
Denis Zhekov
Snooby
Аууу, какви вкусни сладки ми попаднахааа... ммм.... :P
Мирослав Петров
miro91
току що засупих глада и излапах един наполеон :) мхм че беше вкусен :)
kypidoncheto
@rosito94 пЪржола вкусно и ако има биричка става върха ;)
Pоси
rosito94
@Soul4o Ужас :D:D:D:D:D:D аз ядох супа :D не е вкусно ама бива :D
Радослав
Soul4o
мммм... пилешка пържолка м/у две филийки намазани с лютеничка.... вкуснооооо :D
zlokote
@unleashed айде стига се обяснява,казах вече ,че се доверявам изцяло на твоя вкус,заставай на котлона,аз ще изтичам за мезе
Анелия Иванова
guuChan
Направих си спагети с броколи и сметанов сос и топено сирене. По-вкусни са от преди, но някак тъжни. Ям си сама и не ми се пише....
Костадин Костов
hippers
Някво такова приятно е да влезеш в стаята на вашите и да намериш няколко различни вида презервативи... с най-различни вкусове...
Стилиян Стефанов
stylius
@Dr1nata Хах, то оправя главата от болежки, но още повече ибава мамата на вкуса сутрин. С тоя чесън и лютото.
Стилиян Стефанов
stylius
Как да разкарам този вкус на умрели катерички в устата ми след тежка алкохолна вечер?
Петър Илиев
pesho
На едно работно гостуване сме в София. Ядох невероятно пилешко вретено с бекон и топено сирене в някво много приятно кръчме в студентски град. Вкусотия!
Сибо
sibo
Домат срещу Тенис топка. Зимата нямат никаква разлика, както във вкусови, така и в игрови качества! http://www.blogmasa.com/?p=168
Страница: 65 66 67 68 69

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата