Търсене на постове: вкус

Йоана Николова
ladyjoana
@GeorgeSG както каза :) въпрос на вкус :) това беше близко до моя стил музика и се кефих супер яко :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, въпрос на.. вкус и разбирания. :) За мен нямаше музика. Утре на трезва глава ще обясня в блога
Snoopy
blacksnoopy
@A123 Звучи много вкусно :)
Леприкон
ZzZaPyr
@sandprince По-газирана от туборга, иначе като вкус са почти еднакви ;)
Еми Окснитси
dandelion
Като гледах как се правят наденички се отвратих, но с бекона е друга работа - изглежда вкусноо
Ив
rhea
Пия арзтворимо кафе Якобс с парченца шоколад Милка. Много е вкусно. :) Купих си два банана за закуска. :)
Яна Мицева
YanaMitseva
тоя спанак стана учудващо вкусен... хм...
m1L3na
Ям зелена, голяма, вкусна, сочна, кръгла ябълка. :P
Георги Неделчев
joronedelchev
Защо трябваше и на конкурса за Мис България да се гаврят с Васа Ганчева? Много лош вкус, много.
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia на оранжеви петна, с лек зеленикав привкус
Леприкон
ZzZaPyr
@A123 Топли сочни устни, две малини вкусни кой ли, Боже, кой ги нарисува, кой ще ги целува?..." Още помня как го пея в колата и баща ми вика "аз, не ти" :D
Здравко Иванов
cthulhu
викам криско бате имаш вкус!
Радослав
Soul4o
въпрос с повишена трудност: Защо имам вкус на цигари в устата, след като не съм пушил ?
Радослав
1236777370137598.jpg Soul4o
Надминах себе си този път. Това са най-вкусните яйца, които някога съм правил/ял :D
Ally
alish
ал:"какво хрупаш?" кал:"найлон." ал:"защо по дяволите хрупаш найлон?" кал:"защото... е вкусно!" :|
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата