Търсене на постове: вода

patblansh
@Paola аз гледам Ерика от 1 ноември и преди това нищо не знаех,не че сега знам... важно е винаги да има вода защото малките животинчета се обезводняват бързо
Denis Zhekov
Snooby
@feronia *слага тенджера с вода на котлона* (wasntme)
Йордан Яламов
Yalamov
ДОБРЕ ВЕ,ОТГОВОРЕТЕ МИ ЗАЩО БТК Е ТОЛКОВА СКАПАН НЕТ! ВЧЕРА И ДНЕС ДО ПРЕДИ МАЛКО СЪМ НЯМАЛ.МАМКА ИМ! ВРЕМЕТО Е УЖАСНО, ВЪВ ВАРНА ВСИЧКО Е ВЪВ ВОДА ДО КОЛЕНЕТЕ!
Йорданка
tenderlilac
днес по невероятен начин ме направиха вир вода в училище ;d;d
hurmaqny
Нормално ли е да дъня по два литра вода на час?
Леприкон
ZzZaPyr
@t0m3kk еми, това е извода до, който стигнах ;D
Вангел Стоев
venom
@notexist Оу :D Шишенце, вода, цедка ..... :D:D:D
Преслав Панайотов
pisio
Как се пише ACC 200 ? В топла или студена вода ?
шУс!
notexist
@t0m3kk ахахаха... пък да знайш! днес стигнахме до извода, че на английски мъжка калинка е gentlemenbird :D тъй като калинка е ladybird :D
Вангел Стоев
venom
@notexist казах ти че немога да издържа там :D А и имах нужда от душ, щото тая батачива вода, тая слузеста риба ...
patblansh
котката е в бела-mode - събори телефона, доизгизка ми лепенките на "нощното шкафче", качи се да ми пие от водата, но не как да е, а си потапя лапичката и пръска
Еми Окснитси
dandelion
Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата.
Станислав
fresh
@Forsi случайно да знаеш как се казва песента от на тази реклама на минералната вода?. I say the hip hop... :D
Иван Савков
sandprince
аааааааа изгорях се...как можа да се стопли толкова водата бе...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
охх .. не издържам вече .. отивам да си налея вода ..
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата