Yalamov
ДОБРЕ ВЕ,ОТГОВОРЕТЕ МИ ЗАЩО БТК Е ТОЛКОВА СКАПАН НЕТ! ВЧЕРА И ДНЕС ДО ПРЕДИ МАЛКО СЪМ НЯМАЛ.МАМКА ИМ! ВРЕМЕТО Е УЖАСНО, ВЪВ ВАРНА ВСИЧКО Е ВЪВ ВОДА ДО КОЛЕНЕТЕ!
tenderlilac
днес по невероятен начин ме направиха вир вода в училище ;d;d
hurmaqny
Нормално ли е да дъня по два литра вода на час?
pisio
Как се пише ACC 200 ? В топла или студена вода ?
patblansh
котката е в бела-mode - събори телефона, доизгизка ми лепенките на "нощното шкафче", качи се да ми пие от водата, но не как да е, а си потапя лапичката и пръска
dandelion
Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата.
sandprince
аааааааа изгорях се...как можа да се стопли толкова водата бе...
aviatrix
охх .. не издържам вече .. отивам да си налея вода ..