acnapyx
Ако у нас се снимаше филм за края на света през 2012… той щеше да показва как спира токът, парното, водата и Интернет. Но никой нямаше да счете това за странно.
patblansh
Не бързай да заравяш стария кладенец, преди от новия да започне да излиза вода
alish
...След това напръскай те всички стаи с водата от чашата." Ако не подейства си купете един флакон Raid ... xD
alish
Вземете чаша с вода в ръцете си и кажете: 7 х "Wa maa lanaa allaa natawakkala 'alallaahi wa qad hadaanaa subulanaa, wa lanashbiranna 'alaa maa aaadzaitumuunaa,
alish
водата не ми стигна и измръзнах. а после тока спря. запалих си свещи и стана светло такова...и вървя аз по хавлия със свещ в ръка да си търся гащи.изведнъж...
pisio
Противно на широко разпространеното съм много умен човек.Отвивам студеният кран и чакам топла вода да вида бойлера дали е загрял..... Мозък,голем !
hurmaqny
Насилих се да пия аналгин без вода. Голяма отрова си е.