Търсене на постове: вода

Николай
harryniki
Слънце , плаж , вода , жени по бански... опа объркал съм сезона.
Момчил Карамитев
Momchil
@tenderlilac Апф, кофти x.x Аз се дразня, 'щото е най-хубаво да се изкъпеш с топла вода още докато си потен, а не да съхне по теб потта... ще го преживея :D
Момчил Карамитев
Momchil
Досега съм тренирал навън под дъжда, прибирам се и ми се заявява, че няма топла вода...
шУс!
notexist
@man0l сега се разгледах и стигнах до извода.. ако не завършва с някаква иконка или опит за иконка (т.е. :о или :/ примено) аз слагам знак! :D
шУс!
notexist
@patblansh хахаха... хора с цели в живота :D ще просперират :D @georgimateev не мисля, че момичетата със сносно възпитание са "света вода".
Георги Матеев
georgimateev
@notexist и кое точно е превземката? Като искаш да ядеш банана да си кажеш "ооо как бих го яла" или да се правиш на света вода ненапита :D
Иван Савков
sandprince
@man0l пий една вода и са успокой ;)
Еми Окснитси
dandelion
@Dr1nata: nI mAa.Това означава "мамка ти" и стигнах до извода случайно. Исках да кажа: "А ти?" и вместо "ни нАа" казах "ни мАа" :) Др. голяма обида е да кажеш..
Мартин Маринов
podmatrix
Пия капучино с вкус на вода, мн яко, няма що!!!
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Нямаме вода. Ужаст. Как е възможно?!?
Виктор Ваклинов
ablazed
немската минерална вода съкс отвсякъде - направо не се трае :D
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy ясно.. ми то и гофлове ги боядисват така :) но иначе от завода има само Polo 3 мисля
Бахар Мустафа
axeny
'Последен въпрос, тъй като и преводачът беше ударен' = След мача Ботев и Локо Пловдив
Peter Nikolow
bgdn
След като преборихме Chrome OS - някой, някъде продължава да се открива "топлата" вода http://bit.ly/28X0oT
Мартин
music-text
@aleksoft Песента на Mariah Carey е качена вече с клип :).А относно превода ще помислим начин ,а иначе ти препоръчвам да провериш или да попиташ в другите
Страница: 55 56 57 58 59

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата