Търсене на постове: вода

rups
@Emyto Аха да, то си се плаща такса за "превода", обаче в epay не се плаща допълнително, само таксата на банката, нали?
Еми Окснитси
dandelion
Водата в нас е толкова много че е логично да имаме три агрегатни състояния и цялото живеене да е само упражнение по задържане в интервала между точката на замръ
http://ameliaekhart.wordpress.com/
Деян Улевинов
freak
Уверявам се, че едно23 е безсмъртно .. това е извода от цялата история :D
Георги Динков
gogata2427
От утре намалям водата,да видим дали има ефект,според мен имам около 1кг вода задържани до тук.. :D
Георги Динков
gogata2427
Такаам,само още малко ше изтърпя,таа събота спирам наливането с вода.. Цикъла ше започне следващата неделя.. :D
Георги Динков
gogata2427
Олиийй,така се натресках с вода,чи не мога да мърдам.. :D
Георги Динков
gogata2427
За сега страничните ефекти от многото вода са прекомерно потене и прекомерно ходене по малка нужда.. :D
Георги Динков
gogata2427
Казаха ми (момичета) , че със водата можело си прееба бъбриците.. Ха,т'ва за пръв път го чувам,аз даже си мислих,че е полезно... :D:D:D
Георги Динков
gogata2427
Ох за днес общо 3 бани си направих.. Голямата консумация на вода имала и странични ефекти.. :D
Георги Динков
gogata2427
Явно огранизнма не ми е свикнал с водата,излезнах,врътнах около км с колелото и съм целия в капки,без тия литри вода го няяше тва.. :D
Георги Цветанов
t0m3kk
Имало и готина френска музика... Точно на това парче не бях гледал превода, но наистина е добър текста :)
Георги Динков
gogata2427
@sandprince Тоест гяткам половината вода на тва дет' гяткат кутурните :D Аз гяткам 6+ литра , те млатат 14+ литра.. :D На ДЕН!!! :D
Георги Динков
gogata2427
Бруу,кат' заек съм подпухнал от тааа вода.. :D
Георги Динков
gogata2427
@Soul4o Даааа...Де да беше.. :D Ся нещо подпухнах шот увеличих водата.. :D
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата