Търсене на постове: вода

hurmaqny
Цял ден няма вода -,-
Иван Савков
sandprince
@patblansh знаеш ли, стигнах до извода че не разбирам нищо от грим като се пробвах на една снимка :P
The Bot
bot23
[bgblogs] Памет на водата http://tinyurl.com/yhmltlp
The Bot
bot23
[ff123] Памет на водата http://tinyurl.com/yhmltlp
semprom
Силен дъжд + големи локви + пълен мрак = аз вир вода :D
Цанко Момъков
Mitbg
Ултразвуковият активатор “volcano expert” е предназначен за акустична обработка на вода, водни разтвори, течни хранителни продукти (мляко, плодови сокове и др.)
http://www.mit.bg/rw/items/GrMasVOLCANOExpert-green-master-ultrazwuko...t=14
Георги Динков
gogata2427
А дали не мога да получа сериозни крампи от водата на ден?!? Около 5-6 литра? .. :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
За тази вечер имах толкова запланувани неща и нищо не свърших. Къф е извода-не си прави планове :)
Георги Динков
gogata2427
60 минути кардио+Силова тренировка(Лег/+Полулег)+(Предно+Средно+Задно рамо)+150коремни преси :)+5литра вода+2 литра сок :D ....
Niks
@Yalamov всъщност бавят превода за последния проект и аз няма как да ти се издължа. :)
Георги Динков
gogata2427
От днес почвам пак цикъл с много вода пък каквото ще да става.. :D Какво кат' ше съм като бременен?!? :D
dimitar
tsoup
"Космически кораб на NASA удари лунен кратер в търсене на замръзнала вода." http://tiny.cc/mGC49
Георги Цветанов
t0m3kk
@Paola определено... преди няколко дни поливах овошките в Белово и ми скочи та ме бутна, и станах вир-вода :D
Snoopy
blacksnoopy
Как няма да има топла вода да се изкъпя
hurmaqny
@disappointed той си е една голяма станала баница. и ако някога си основа завод за баници, фирмата ми или там завода ше се казва "станали баници ООД"
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата