gogata2427
Малий,днес съм много зле с храната.. Тренировката я биваше,намалих водата и теглото ми е 80.9кг..!
don-Martini
Пет грама кафенце + наплискване на лицето с вода и резултатът е че все едно съм спал цели осем часа.
Principessa
Наздравееее! И поздрав за всички алкохолици!.. А аз ще стоя отстрани, ще си пия минерална вода без 'К' и ще се наслаждавам на деградацията ви! :]
patblansh
втори пристъп на идиотизъм тази сутрин! В старанието си да си разтворя витамин без да го пипам с мокри ръце, като цопна в чашата изпръска вода в опаковката и ..
eyankulov
се допи вода отидох & гледам сандвичите ми като въглени. Е те това е! И закуска нямам.
eyankulov
сега си чистя лавиатурата и всички бутони са в леген с вода.
semprom
хахаха размина ми се контролното по математика .. намалени часове щот няма вода xDD