yordanoff
Eй вярно днес/утре е премиерата на "Изгубеният символ" от Дан Браун. Както е тръгнало май няма чакам бг превода, пф.
svetoslav
Искам да отправя една българска към служителите на ВиК Добрич които бяха ката добри на 15-ти сутринта да ни оставят без ВОДА!
Ourz
Хххх .. много мразя някоя игра като ми върви като по вода и изведнъж без видима причина започне да сече яко ...
Sham
Back to the Stona age. Нямаме топла вода и трябва алтернативни начини да се мислят.
podmatrix
Водата дойде чак сега, а трябваше да дойде в 7 поне тогава са казали, че ще я пуснат... Забавно
podmatrix
Все още нямам вода от сутринта...
axel
Кажете ми как е възможно сега да няма вода...
acnapyx
Разговорите в стил "Страната се нуждае от силен водач, от здрава ръка" ми предизвикват стабилни асоциации с "Аз съм овца, изгубих се, къде ми е пастирът?"