Търсене на постове: вода

yordanoff
Eй вярно днес/утре е премиерата на "Изгубеният символ" от Дан Браун. Както е тръгнало май няма чакам бг превода, пф.
Преслав Панайотов
pisio
Трябва да чакам водата да се къпа ;* баси гадното, още сме първият ден, а на мен ми се спи ужасно много ;(
Георги Динков
gogata2427
Както и да е,приготвям си по 3 хапа и от двете,уш лизина не трябва да зъдържа вода понеже със термото ше чистя..Утре ше ги пробвам.. Лека нощ !.. :D
Светослав Стоянов
svetoslav
Искам да отправя една българска към служителите на ВиК Добрич които бяха ката добри на 15-ти сутринта да ни оставят без ВОДА!
Йордан Яламов
Yalamov
@gogata2427 може да задържаш вода от глутамина... аз не пия, но задържам в рамото вода... хаха.
Our
Ourz
@pisio :D Опита се да познаеш, че има вода ли ? :D Ема няма ... затворена килия 5х5 със паплач вътре, която неуспешно се опитва да ме усмърти ...
Преслав Панайотов
pisio
водата винаги е била кофти за процесора.Тай ефектите за тази мисия по-ниски. @Ourz
Our
Ourz
Хххх .. много мразя някоя игра като ми върви като по вода и изведнъж без видима причина започне да сече яко ...
Ruslan Trad
Sham
Back to the Stona age. Нямаме топла вода и трябва алтернативни начини да се мислят.
Цветелин Павлов
1252671413424333.jpg sentinel
Варненец топли водата на цял блок с климатик
http://www.moreto.net/novini.php?n=57642
Георги Динков
gogata2427
Бах му мамата,50 лицеви и 50 коремни и съм вир вода :D ..
Мартин Маринов
podmatrix
Водата дойде чак сега, а трябваше да дойде в 7 поне тогава са казали, че ще я пуснат... Забавно
Мартин Маринов
podmatrix
Все още нямам вода от сутринта...
Axel
axel
Кажете ми как е възможно сега да няма вода...
Аспарух К.
acnapyx
Разговорите в стил "Страната се нуждае от силен водач, от здрава ръка" ми предизвикват стабилни асоциации с "Аз съм овца, изгубих се, къде ми е пастирът?"
Страница: 61 62 63 64 65

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата