Търсене на постове: вода

Стилян
MvPvg
Гугъл оправиха превода на "аз съм българче" от български на македонски.
Радослав
Soul4o
@miStalE обичам :) Ама имаше доста водорасли и не всеки ден беше приятно във водата ;)
Белкин
ReXTaN
Не стига че спряха водата и спряха тока :@ Хубаво, че го пуснаха тока бързо :)
Георги Костадинов
Forsi
Окей,последни приготволения за релийзването. :) Днес валя цял ден,дано ми върви по вода :)
Ruslan Trad
Sham
Джентълмен от Англия стой пред печката. На вратата се звъни. Друг джентълмен пита: - Може ли чаша вода, сър. Джентълменът от къщата му дава.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Сега като събрах ток, вода, интернет, мобилен телефон и кредити на едно място в epay.bg само с един клик олеквам с няколко стотачки. Я-К-О-С-Т!
Надя
samotnata
@crimsonsoul цените за нощувка са 8 лв., за повече от три нощувки има отстъпки. има баня и топла вода винаги,обща е, но пък е хубава.
Стилиян Стефанов
stylius
@Dr1nata То това като превода на Wing Tsun - Цуни Винкела! :D
Snoopy
blacksnoopy
Потен и изморен съм. И няма вода да се изкъпя :@
patblansh
@Kraff не обичам да се мокря, така че пак пестя водата, почти като твоята кауза ;)
Еми Окснитси
dandelion
@pesho @_GaN_ , да пийнеш вода, да подишаш чист въздух, да поговориш с приятели, да НЕ изхарчиш 4,50 евро за кутия цигари :) И те така :)
http://pesho.edno23.com/view/post:332840
Георги
FeelTheFear
@nikitov На levi's завода не е ли в турция?
Керка
1251716531309518.jpg kery
Moreto.net - Варна | Варненец топли водата на цял блок с климатик http://is.gd/2J9er (чрез @svejo)
http://is.gd/2J9es
patblansh
кой сега е номер 1, готов съм с превода, дзън, дзън, чувате ли касичката :)
rups
@man0l бе направо за какво ни е да слагаме и черно брашно, по-добре да изпием една вода, хем по-бързо, хем по-икономично, хем по-нискокалорично
Страница: 62 63 64 65 66

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата