@BUSTTER Е, да Аз от много време не пия нищо, освен вода, кафе и чай. Понякога пия сок, ако сам си го направя у нас. И ряяяяяядко - алкохол (вино или виски).
@patblansh о аз в негова чест и на всички негови съмишленици пуснах една вода на Бузлуджа преди един месец специално.. да им е сладка пенсионната лимонада _)_