stankoff
Извода от голямото ревю на Nokia 5530 е, че си заслужава парите, но като всеки бюджетен телефон има и доста слаби страни.
Hamaelleon
установих, че от тези >500 регистрирани потребители много малка част ползват gravatar.com за персонални аватари - мисля да направя една малка кампания по повода