Търсене на постове: вода

Георги Динков
gogata2427
@HostSean Хайде честито и да Ви върви по вода хостинга :)
Мишо
muiiio
Според myastrodata.com аз съм само Въздух и Вода. Ама само! Нищо друго! И то най-вече въздух. Имам си оправдание защо главата ми е празна :D
Иво Станков
stankoff
Извода от голямото ревю на Nokia 5530 е, че си заслужава парите, но като всеки бюджетен телефон има и доста слаби страни.
7nup
7nup
Мразя студената вода в басейна :Р
Владимир Комаров
Hamaelleon
установих, че от тези >500 регистрирани потребители много малка част ползват gravatar.com за персонални аватари - мисля да направя една малка кампания по повода
Георги Динков
gogata2427
Ех румена мома , отишла за вода край Катуница.. :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@pisio 8 пъти сам се ресва , крашват ми най важните програми .. забива .. ( за xp говоря ) под 7 почти всичко си вървеше като по вода .. дори и игрите ..
Любо
basist4ovek
@NetCutter ми... наложи се да ходя извън цивилизацията - демек без вода , шампоан и т.н, на Драгалевци. Беше ужасно, но пък за сметка на това вече понасям града
Георги Динков
gogata2427
Добре , добре , кучето вода има ама сега кат' видях едни буркани и се сетих , че тряя ги прибера... :D
Георги Динков
gogata2427
Отива вънка да си види песа :D .... Да видя , че кат' знам колко вода пие... :D
Недев
Snake
@oXteR наистина пробвай! Аз тренирах 2 години плуване и правих по 1 км и 200-300 метра, но днес ме заболяха очите, защото ми влезна вода... :)
Леприкон
ZzZaPyr
@man0l бе значи си е половин чаша с вода :D
Стилиян Стефанов
stylius
@man0l Зависи колко вода има в чашата! ;)
Георги Динков
gogata2427
Отивам си налея вода.. :D И най-вече да си измия каната , че вътре е цялата прах... :(
Георги Цветанов
t0m3kk
@Millita няма е ще го оправят :D както оправят превода на Български от 1/2 година :D Накрая ще хвана ги навивам да вляза в екипа на преводачите :D
Страница: 65 66 67 68 69

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата