johnniepop
За два дни на море - от Варна до Крапец и обратно - голяма си е разхдоката. Но нямаше по-хубав плаж от Паша Дере - кристална вода!
adjedan
Заваля! Цяла седмица следва да ни върви по вода!
ZzZaPyr
Споменах ли че имам ТОЛКОВА МНОГО РАБОТА, ЗАЛЯТ СЪМ ОТ ОФЕРТИ, че даже не мога да отида до другата стая да си налея вода.... При теб как е колега, @method-x ?
dandelion
Aу много тъпо да идва топлата вода с бойлер. Тъкмо реша да легна рано и то няма топла вода да си взема душ и трябва да чакам..
alish
wtf?"провери си да не си сбъркала нещо при превода от 22.05..."МОЛЯ?тогава не съм работила в тая фирма още!!
Sham
Скоро идва Рамадан, подготвям се за един дъъъълъг месец без храна,вода и мръсни помисли.
pisio
Супер палачинки направих.С шоколад и парченца банани.Страшни.ОБаче ще получат инфаркт като видят кухнята в какво положение.Няма вода за 4 пъти за 1 седмица