Търсене на постове: вода

Иван Попов
johnniepop
За два дни на море - от Варна до Крапец и обратно - голяма си е разхдоката. Но нямаше по-хубав плаж от Паша Дере - кристална вода!
Георги Костадинов
Forsi
@gogata2427 А ъм,какво желаете да пиете? Предлагаме чешмяна вода,минерална вода,вода от тоалетната,морска вода,"Водито",вода на прах,лед,хляб. :D
Надежда
adjedan
Заваля! Цяла седмица следва да ни върви по вода!
Леприкон
ZzZaPyr
Споменах ли че имам ТОЛКОВА МНОГО РАБОТА, ЗАЛЯТ СЪМ ОТ ОФЕРТИ, че даже не мога да отида до другата стая да си налея вода.... При теб как е колега, @method-x ?
Леприкон
ZzZaPyr
@Rx-Ende хаха да :) И на мен като ми казаха какъв е превода ми идваше да се самоубия :D
Еми Окснитси
dandelion
Aу много тъпо да идва топлата вода с бойлер. Тъкмо реша да легна рано и то няма топла вода да си взема душ и трябва да чакам..
Ally
alish
wtf?"провери си да не си сбъркала нещо при превода от 22.05..."МОЛЯ?тогава не съм работила в тая фирма още!!
Георги Динков
gogata2427
Избрах raspberry , много оригинално го бъркам във водата , с голям молив :D ...
Георги Динков
gogata2427
@sandprince :D Точно , доста котки ядат сичко ама малко са тия дет ядат водата пред месото.... :D:D:D
Мишо
muiiio
@Sham ОК, без храна ще го приема. Без вода - трудна работа. Ама мръсните помисли успяваш ли да ги контролираш?!
Ruslan Trad
Sham
Скоро идва Рамадан, подготвям се за един дъъъълъг месец без храна,вода и мръсни помисли.
Преслав Панайотов
pisio
Супер палачинки направих.С шоколад и парченца банани.Страшни.ОБаче ще получат инфаркт като видят кухнята в какво положение.Няма вода за 4 пъти за 1 седмица
Юлиян
yuliyan
@Snake ти си само вода и мускулна маса бе :D
Георги Динков
gogata2427
@ReXTaN Все пак преди малко гледах как Жибер падна във ледена вода.. :D
Георги Динков
gogata2427
@sandprince Ми айде топкай са де , кой ти пречи , кораба потъва , има вода за всички :D
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата