dandelion
Стискайте палци, че днес, освен всичко останало, имам устен изпит по испански. Това е 7мия език през живота ми по който ще държа изпит. Полиглот? Да да..
Blaga
Трудът краси човека. Пълни глупости! Трудът амортизира крайници, кожа, психика, вътрешни органи и всичко останало по човека! А това води категорично до грозота!
dandelion
Ето това е живота! Всичко останало е само пълнеж.
venom
Ok .. единственото хубаво нещо е че все още имам нет (не съм го плащал). Всичко останало са just bullshits... and bullshits.... and bullshits и така до ∞∞∞∞
Snooby
Добре като изключим всичко останало, интересува ме само дали е по-добре с тези шрифтове.
Snooby
Ако излезнеш от една илюзия, след време разбираш че си в следваща... и следваща... Животът е илюзия и всичко останало.
novinabg
Иначе всичко останало на Adobe кърти , Flash , Photoshop , Flex , AIR , After Effects е покъртителен