Търсене на постове: всичко останало

Йоана Николова
ladyjoana
влизам у форума аз... и гледам.. все едно съм някъде другаде... адския спам във всичко останало... модераторския екип сменен.. и некви лапета сложени
Вангел Стоев
venom
@JoKs абе с всичко останало може да се разминеш ама ти пожелавам и с психическите травми да се разминеш, че те са сложни за ибягване ...
Александър
kamburoff
кафеееее и Сабатон рано сутрин незаменимо....За всичко останало МастерКард!
Георги
nickname778
Оп и да не пропусна да кажа едно голямо ЧРД на @stefcho и да му пожелая много здраве и щастие и Master Card за всичко останало :)
Ruslan Trad
Sham
@cruzz16 просто не искам да чувам пацифизъм и всичко останало
Иван Савков
sandprince
@bnenova имам предвид колко дяла на харда имаш. аз имам 2 - в единия е само уина и драйвърите а в другия всичко останало
Георги
nickname778
ЧРД на господин @RMPG с пожелания за много здраве и щастие, за всичко останало е достатъчно кадърен да си го постигне сам :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@freak : да свърша всичко останало?! от слайсването през кодването до програмирането и бекенда.. малко не е добро разпределение на труда така
Александър
kamburoff
филм- Новия Вавило! хаха американски писатели - Сащ е Рая а всичко останало е Зло- и филмите им са такива!
Яна Мицева
YanaMitseva
@man0l и това ще мине...като всичко останало...
---------
1222977979670058.jpg NetCutter
Батков ме ядоса и реших да се правя на дизайнер! И....вижте какво измъдрих до сега(не без външна помощ де)! Остава само подходящи цветове и всичко останало :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ходих да купувам учебници. Най-мразя това от всичко останало покрай старта на учебната година :( Останаха ми математика и биология да намеря.. Ужаст..
Георги
nickname778
@doskias хах, аз съм такъв музикален пумияр, че нищо не ми пречи и танго да слушам, освен всичко останало :)
Георги
nickname778
@RMPG хахах, че то спаменето и чатовете аз съм ги измислил ( както и всичко останало в интернеда ;) ). Айде аз лягам.... обичайте се - сега ви е времето ;)
Любомира Новачкова
bubulinka
@voic4e ми предпочитам да излизам от неделя до сряда щото не е такава лудница и тъпканица и всичко останало... А на табуретката седях...
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата