ladyjoana
влизам у форума аз... и гледам.. все едно съм някъде другаде... адския спам във всичко останало... модераторския екип сменен.. и некви лапета сложени
venom
@JoKs абе с всичко останало може да се разминеш ама ти пожелавам и с психическите травми да се разминеш, че те са сложни за ибягване ...
kamburoff
кафеееее и Сабатон рано сутрин незаменимо....За всичко останало МастерКард!
Sham
@cruzz16 просто не искам да чувам пацифизъм и всичко останало
kamburoff
филм- Новия Вавило! хаха американски писатели - Сащ е Рая а всичко останало е Зло- и филмите им са такива!
YanaMitseva
@man0l и това ще мине...като всичко останало...