Търсене на постове: всичко останало

Георги
nickname778
@plami то пък понеже всичко останало не ни е крадено от някъде .... Живеем second hand живот и всеки го мързи да седне да измисли нещо .....
Светозар Георгиев
voic4e
@plami Моето мнение: способността да слушаш освен всичко останало И чалга е златна, защото не харесвам тези които слушат само това, и тези които изобщо не слуша
ирина
ryna
аууу че лошичко ми беше днееес... едва сега взе да ми просветлява - искам да завали - ама много, с буря вятър и всичко останало дето се полага
Ив
rhea
@RMPG да, като хора, характери, виждания за света и всичко останало. (ох, почнах на себе си да пиша, изкуках вече съвсем)
Ив
rhea
@n3mo, @rhea да, като хора, характери, виждания за света и всичко останало
Любомира Новачкова
bubulinka
Добре, имам проблем и имам нужда от помощ! Не знам как става, но музика и въобще звуци от сайтове не се чуват на съраунда ми... иначе всичко останало си е ок!
Георги Неделчев
joronedelchev
Паракокс: на "Уимбълдън" в момента е много по-тъмно от това, което виждаме по Диема 2. Същото е и с всичко останало. Телевизията рулира.
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l: абе всичко се иска от мен, слава богу поне с дизайна и с flash не се занимавам, ама сичко останало: xHTML, JS, CSS, PHP, MySQL, XML и т.н. e моя грижа
Филип Сотиров
Fipo
@joronedelchev да няма да работят 90% от плъгините, ще продължава да крашва, но 50% по-малко и въпреки това пак ще предпочитам firefox пред всичко останало
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата