notexist
Егати шашавия сън сънувах о.О И все пак искам да се сбъдне част от него! ;д
notexist
Имам морална дилема. Да му кажа ли, че го сънувах или да не му вдигам въшките, че ще вземе много да си повярва..
notexist
Все съм виждала страшни въжени мостчета, ама това ужаса на ужасиите. :о
Ducky
Заради ремонта на улицата пред нас, вече втори ден нямаме вода, започва да става малко садистично.
notexist
Искам като порасна голяма да се оженя за Харви ;д
Тъпото е, че най-много харесвам Дейвид, но епизодите на Мат намирам за най-яки.. ще видим как ще е с Питърчо
Sep 15 2014, 13:45Дейвид и на мен ми е любимеца. Епизодите с Мат бяха яки само заради Ейми. И сега спътницата също играе голяма позитивна роля в харесването на новия доктор.
Sep 15 2014, 13:47Жалко, че щели да я махат по Коледа
Sep 15 2014, 13:47spoileeeeers
Sep 15 2014, 14:03гледах епизода listen
много добър. И въобще епизодите до момента са много много добри. Малко по-тъмни, но ми харесват
Sep 16 2014, 08:51