joronedelchev
Освен всичко друго, финалът Германия-Аржентина е и голям триумф на Адидас над Найк.
sickornot
Аз spoiled kid ли съм? ;/
mitternacht
Защо не спите? Утре (днес) не сте ли на работа/даскало ? *въпрос на нощта*
joronedelchev
След загубата на Давид Ферер на Уимбълдън ако Гришо не стигне поне четвъртфинал срещу Мъри ще е голяма излагация.
notexist
Моя вика "Жълт картон, пропуска следващия мач", аз се смея почти на разреваване, потупвам го и викам "Те всички ще го пропуснат..."
nemesys
от 10 дена съм в Ирландия и вече съм качил повече игри от колкото за последните 10 години заедно-верно, че и повечето са на толкова години но пък са си класики
Ethernet
Този сладур ме посети събота докато бях на работа ^_^
belushka20
На 10ти ще кажат дали влизам като финалист в конкурса. Или предварително ще получа е-мейл или обаждане.. Притеснена съм.
Ducky
СИПИ.еу започва да се разраства. Идеята е да се намали използването на пластмасови чаши и кутии. (:
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1275790
Айде общ скайп беее
Jul 14 2014, 23:17hahahaha
Jul 14 2014, 23:27/alertsoff и познай кога ще му обърна внимание... а когато стане голям спам точно тва се получава... имаш 20 човека вътре и само 5 които пишат
Jul 14 2014, 23:28тук поне решаваш кога да влезеш и да ти се излее цялата простотия на главата
Jul 14 2014, 23:28Помня че имаше такъв общ чат на някаква Нова Година, струва ми се. Ама май бях пиян....
Jul 14 2014, 23:30