Търсене на постове: голям

-=*****=-
mitternacht
Защо нямаме нещо кат' общ чат в скайп, не че знам какво толкова ще си пишем дето не го пишем тука :D То микроблог идеята е да сме прости с по-малко символи...
Никола ☀ ∞  ♺
iQXs1mI.png aviatrix
Lumia 930 @joronedelchev @blacksnoopy
Георги Неделчев
joronedelchev
Освен всичко друго, финалът Германия-Аржентина е и голям триумф на Адидас над Найк.
Denitsa
sickornot
Аз spoiled kid ли съм? ;/
Боби
SKwbxc0.jpg Bobdweller
Нека това да е специален поздрав за голяма част от "клиентите", които всеки ден упорито ми тровят живота.
-=*****=-
mitternacht
Защо не спите? Утре (днес) не сте ли на работа/даскало ? *въпрос на нощта*
Георги Неделчев
joronedelchev
След загубата на Давид Ферер на Уимбълдън ако Гришо не стигне поне четвъртфинал срещу Мъри ще е голяма излагация.
Fluxy
product_45510.jpg belushka20
Сдобих се с това :) and im very happy about it :D
шУс!
notexist
@nemesys чередеееее, да пораснеш голям и да подкараш самолетити ;д и да си изтеглиш Dominion :D
шУс!
notexist
Моя вика "Жълт картон, пропуска следващия мач", аз се смея почти на разреваване, потупвам го и викам "Те всички ще го пропуснат..."
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
хах, в съдби на кръстопът историята беше - близнаци, но от различни бащи, голям екшън :D
nemesys
от 10 дена съм в Ирландия и вече съм качил повече игри от колкото за последните 10 години заедно-верно, че и повечето са на толкова години но пък са си класики
Нико Митов
10357854_785566131477150_800901907_n.jpg Ethernet
Този сладур ме посети събота докато бях на работа ^_^
Fluxy
belushka20
На 10ти ще кажат дали влизам като финалист в конкурса. Или предварително ще получа е-мейл или обаждане.. Притеснена съм.
Грозното Патенце
Ducky
СИПИ.еу започва да се разраства. Идеята е да се намали използването на пластмасови чаши и кутии. (:
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1275790
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата