mitternacht
Как се чувствате? Излейте си душата,
blacksnoopy
Голяма мъка днес, за 11 минути и половина изкачване на 42 етажа. Все пак 19ти от 87 при мъжете.
hurmaqny
Когат' доставчикът от Хепи те пита "Аве ти не си ли от Казанлък?". O_o
belushka20
Свекито ми е с дългогодишен опит счетоводител. Търси си да обслужва фирми. Ако случайно някой ще си прави фирма (или някой търси счетоводство) пращайте насам!
dandelion
Черна вода някой да иска? хахахах
blacksnoopy
Записах се на голямо извращение - 141 км с 6000м Д+
mitternacht
Истина е, че визията е първото нещо, което се забелязва. Но също така е истина, че в голяма степен ние мъжете правим любов и с характера на жената!
ЧНГ, @bgdn, голям да пораснеш.
Mar 16 2018, 17:50Благодаря и на двама ви!
Mar 16 2018, 19:03