eddy
Хората идват супер усмихнати да се записват в уни, пък какво ги чака... Всъщност аз не мога да се оплача особено много от уни, но си има тегаво моменти
belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
blacksnoopy
Утре ще е голям тест за психиката - 6 часа въртене на обиколки като хамстер на трасе с дължина 650м
Bobdweller
Абсолютно безумие. Не че съм очаквал нещо друго де... единствено Спенс говореше някакви смислени неща. А "професора" направо се изсра през устата си... смешник.
http://www.bgonair.bg/direktno/2016-03-15/legalna-marihuana...laha
bgdn
Бързо мнение. Смешно ли ви е?
blacksnoopy
След месец ще въртя 6 часа обиколки по трасе от 650м. Ще е голям тест за психиката, нямам търпение
http://spring360.begach.com/
eMkyyy
Абе според вас струва ли си да се купува вече кола 2001ва година? Старичка ми се струва ама пък офертата е много изгодна.
blacksnoopy
Гришата голям любовник бре
Е, то не може само купони и преговаряне на неща които знаем. Трябва да си има предисвикателство.
Jul 25 2016, 19:02В др смисъл, отношението, което срещаш е доста по-голям проблем от това да се пребориш с обемен материал
Jul 26 2016, 13:59Ааа.. ясно
Jul 26 2016, 14:14