Не съм ял от 10 години примерно :S
дааам, аз наскоро имах щастието да хапна, бабата на една приятелка беше направила, бях толкова изненада, божествени, nom~nom
Шшшшшт
вкусно, вкусно, не можеш ли да си откраднеш малко
аз не се сещам да съм ял такова :Д
хах, ми при толкова много народ съм го изтървала :Д
http://edno23.eu/view/post:1450555
голяма работа пък
а тъй, то подобни неща колкото и да го гледаш пак се спукваш да се хилиш
хаха, обезателно
и естествено че ще е тема на уордпрес ... голяма фирма сте , ей ...
ти остави, те дори и сайта не могат да си го направят, пратиха ми темата, платиха си добре и уж имали някакви техни си партньори там... бля бля
скромно: плюс ∞ много
еее, ти пък, много скромно го караш
позволено е, това са хубави работи
Дамс всеки ден съм благодарна за това
голяма радост е
тениска с бухаллллл <3
Цончев, аз сега рисувам един изчанчен бухал Като го завърша, че е голяма сложнотия тва дето съм го намислила, ще го кача за продаване
образи
Прати ги и после към мен. Снощи бях като пред щанд с момчета. Направо можех да си избирам Ехх тия партита
не стига че си имала щанд ми искаш и моите голяма си лакомница ;р
Еми какво да се прави
кифла
мим/петя, като обида или комплимент да го приемам от теб
ако беше обида нямаше да питаш
В моя не толкова луксозен днес бяхме на Alice in chains
Със закъснение - преди да започна с Tool им въртях последния албум. Голяма работа са
402 е личния ми фаворит
402 НИКОГА не съм го виждал реално...
Аз съм го виждал 2-3 пъти, но като цяло не съм голям привържаник на прекалата игра със статусите
Добра идея, от понеделник съм на кенче бира на ден. По-добре, отколкото no beer. :д
Хахаха е бирата си е полезна по 1 на ден За бъбреците ^_^
Хаха, и аз това си повтарям... *гепи*
нона без бира, brb отивам да обърна света
Най-бързо бира и цигари се спират с бягане.
Отвратителен гад.
чела ли си Време на голямото лицемерие на Стефан Цанев?
Не, честно казано и не искам да знам.. Писна ми от тая държава и глупостите на разни управници. Чакам да стане гражданска и да хоя да ги пречуквам
Стихотворението е писано 89та, все едно за сега.. Всеки път като видя някоя новина за протестите (а виждам често) ми изникват цитати от стихотворението
То само това стихотворение да е Толкова неща има дето важат и до днес..
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphoto...9260_n.jpg mdaam
Голямо сладурче е, искам да му изям муцунката ;д
Тия дни и аз ще ям голямо Макменю, то се е видяло.
Не е ли страхотно, хем храна, хем чаша!
Още съм на трети сезон
оо, гледай, нататък става още по интересно ^_^
Човек аз съм ги изгледала всичките и направо ми е мъчно Може ли да спойлна нещо за Раж
Давай, аз смятам до края на деня да съм на 6ти сезон
очакваме да достигнеш до там и да catch on-неш
Не съм ял от 10 години примерно :S
Jul 24 2013, 23:21дааам, аз наскоро имах щастието да хапна, бабата на една приятелка беше направила, бях толкова изненада, божествени, nom~nom
Jul 24 2013, 23:33Шшшшшт
Jul 25 2013, 00:08вкусно, вкусно, не можеш ли да си откраднеш малко
Jul 25 2013, 00:42аз не се сещам да съм ял такова :Д
Jul 25 2013, 01:59