tedo92
Току-що Адоуб ме депресираха. Ясно беше, че ще го направят, но очаквах да е след няколко години...
http://www.fastcodesign.com/1672521/adobe-there-will-be-no-creative-suite-7
_e7
според тази картинка всички сте бахти курвите
bgdn
В суматохата покрай братята Църнаеви забравихме за Ким. Последно ще натиска ли бутона скоро, че току-виж PSY ще пуска нов хит?
I disagree. Биричката ме радва
May 20 2013, 15:18Каменица е бира със средно качество и голям бюджет за реклама.
May 20 2013, 15:26Може, това не пречи да е вкусна
May 20 2013, 15:54Да де, женска бира
May 20 2013, 22:43Виж ако става на въпрос предпочитам други бири, просто не е лоша
А и ако става на въпрос - по-добре уиски
А в най-добрия случай - зелени билки 
May 20 2013, 22:48