notexist
ООоооо... едно голямо мрън. Вий кво, вашето мрън какво е?
notexist
Моя малък мъж вече говори :-D
joronedelchev
iTunes и другият задължителен софтуер на Apple продължават да са една голяма смешка. През 2012 г. това са нелепи технологии.
notexist
Breaking Bad втори сезон започва с история за отровата рицин и Георги Марков.
Bobdweller
Okay, чудя се м/у Sony DSC-HX20V и DSC-HX200V. Мнения и идеи, my photography loving peeps?
http://snapsort.com/compare/Sony-Cyber-shot-DSC-HX200V-vs-S...X20V
aviatrix
Give people an iPhone 4S, tell them it’s an iPhone 5. This is what happens [Video]
http://thenextweb.com/shareables/2012/09/13/what-happens-gi...deo/
Кафе или чай?
Sep 28 2012, 12:58водка...
Sep 28 2012, 12:59