aviatrix
Is this real life ? am I dreaming ?
Bobdweller
Свалям си Диктаторът и през това време отивам да си купя палачинки. То било хубаво човек да става рано. ^^
engise
Правим приложение за iPad и правим дизайните с размерите на iPad ретина и май се оказва, че пада на който тестваме няма ретина или не е тази резолюция
mitternacht
Ако една творба не ТИ говори нищо, то тя е оправдана (!) авторова ч*кия.
aviatrix
норвегия = 100 евро за 3 пици !
AppleFan
Нов панел за iPhone 5 показва нова FaceTime камера и по-голям екран [Слух]
http://www.myapplebg.com/2012/08/iphone-5-facetime.html
notexist
Няма такъв филм! Игрите на глада - УНИКАЛЕН!
AppleFan
Новият iPad mini на външен вид ще изглежда като голям iPod touch
http://www.myapplebg.com/2012/08/ipad-mini-ipod-touch.html
notexist
Предимството на втората смяна е, че идват готините момчета тогава ;д
И аз така реагирах като ни пуснаха тока днеска
Aug 24 2012, 11:29измъчват ви с ток? ох, горкичките
Aug 24 2012, 11:51Нямахме ток от вчера
Беше голям смях да гледаш 3ма геймъри без ток 
Aug 24 2012, 12:12аха, измъчвали са ви без ток
Aug 24 2012, 12:30hahaha
Aug 24 2012, 20:23