Търсене на постове: голям

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Is this real life ? am I dreaming ?
Боби
Bobdweller
Свалям си Диктаторът и през това време отивам да си купя палачинки. То било хубаво човек да става рано. ^^
M.K.
engise
Правим приложение за iPad и правим дизайните с размерите на iPad ретина и май се оказва, че пада на който тестваме няма ретина или не е тази резолюция
-=*****=-
mitternacht
Ако една творба не ТИ говори нищо, то тя е оправдана (!) авторова ч*кия.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
норвегия = 100 евро за 3 пици !
Dimitar
iPhone+5+front.jpg AppleFan
Нов панел за iPhone 5 показва нова FaceTime камера и по-голям екран [Слух]
http://www.myapplebg.com/2012/08/iphone-5-facetime.html
шУс!
notexist
Няма такъв филм! Игрите на глада - УНИКАЛЕН!
kare-golqmoto-4etene.jpg WizardBGR
Сензация! Утре стартира ГОЛЯМОТО ЧЕТЕНЕ на вестник Топ Преса!
http://toppresa.com/new/top-skandal-na-sedmicata/item/238-%...%B0#
Dimitar
iPad+Mini.jpg AppleFan
Новият iPad mini на външен вид ще изглежда като голям iPod touch
http://www.myapplebg.com/2012/08/ipad-mini-ipod-touch.html
шУс!
Paketq.jpg notexist
Пакета е важен! ;д
Христо Илиев
bgmdb
Ха сега деца кажете, кой е по-голям крадец?
http://zabavni.info/%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%B8-...html
майка ти
disappointed
IFUCKINGLOVECOFFEE!
шУс!
notexist
Предимството на втората смяна е, че идват готините момчета тогава ;д
Dimitar
new_iPhone_ios6.png AppleFan
Новия iPhone: iOS 6, 9-пинов конектор, по-голям екран
http://www.myapplebg.com/2012/08/iphone-ios-6-9.html
Боби
F800_2.jpg Bobdweller
По дяволите Sony, имах планове да изкарам още поне година с iPod-a си! Сега ще ме карате да събирам пари и за това! :( Сякаш не ви стигаше PS Vita-та! :D
http://thewalkmanblog.blogspot.com/2012/07/sony-walkman-f-s...html
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата