firebox
Сайт за авто летни гуми.При нас има голям избор от марки и цени на летни гуми.
http://xn--80aesgwg8c.bg/летни-гуми
Nona
Пораженията от вчера. Не мога да си обясня как е възможно да съм такава кека и то точно преди заминаването. ;д
aviatrix
как да не ги наругаеш шибаните браузър вендори за скапаните им user-agents ! :@ Browser Name: Netscape WTF! ползвам хорм ! не нетскейп! Browser Name: Opera!
http://www.w3schools.com/js/tryit.asp?filename=try_nav_all
joronedelchev
Новата поща на Microsoft - Outlook, не изглежда никак зле, но чак да го обявяват за потенциален конкурент и убиец на Gmail... прибързано и пресилено е.
firebox
Заповядайте в сайта "ЗаКолите" и намерете части за вашия автомобил.Тук старателно сме категоризирали всички модели автомобили, което дава голям избор на публику
http://www.zakolite.bg/
coolpuppy
Едната ми колежка е голям пън.. Как може да стои 8 часа на един стол без да си говори с никой и без да прави нищо???
belushka20
Хмм имам една идея - я да ви питам какво мислите по въпроса. Мисля да рисувам върху кецки. Дали мога да ги продавам като уникати?
gg04
Днес се навършват 124 години от рождението на Реймънд Чандлър.
http://lira.bg/?p=28157
защо тогава още се разнасят някакви DVD-та? Онези фашисти казаха "край - ако искате можете да си вземете флашка".
Aug 03 2012, 22:27е те са фашисти , МС ако го направят най вероятно някой ще ги съди че не съпортват легаси дискове ...
Aug 03 2012, 22:33мда - може би затова и OS-а е около 30-40 лв. Като за devs - без пари (а се получава и сървъра пак за без пари).
Aug 03 2012, 22:34но пък те овърчарджват с хардуера
Aug 03 2012, 22:57
да - по-скъп е, но lifecycle-то е по-голям така по-високата начална цена се компенсира с течение на времето.
Aug 03 2012, 22:59