mitternacht
Баси позитивния фейсбук- някакви реклами за хив, рак и какво ли още не... тцтцтц
disappointed
Някакъв тип се залепи за мен на автогарата в Стара Загора. Помощ.
joronedelchev
"Плейбой" продължава да чупи рекорди в надпреварата за най-голяма злоупотреба с фотошоп, както и за титлата най-непродаваемо списание в България.
hurmaqny
Като спреш да придаваш толкова голямо значение на всичко, лесно се спи.
Soul4o
гОлеми се патриоти всички. Тряяше да стане мазало да се усетите и обедините. До оня ден по кръчмите, ама сега голямата рал'та всичките, айде на оръжие. ПОЗОР !
razloginfo
Голям интерес към ваксините срещу грип очакват в Разлог
http://razloginfo.com/news.php?extend.3977
mitternacht
SPONGEBOBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU - brainfuck
Sinbg
След като по-голямата част от родните звезди вече коригираха бюста си, сега новата мания по съвършенство засяга… носовете им
http://sin.bg/nova-moda-sred-bg-zvezdite-ne-silikon-a-nos
А при мен турци, парфюми и ме пита дали имам нужда от работа
Sep 30 2011, 01:34Хм.. странно
На мен ми предлагат козметика и витамини и хапчета за отслабване.. (особено последното е БАШ за мен
)
Sep 30 2011, 01:38Къде ги гледате тея реклами? Аз такива реклами не съм виждал.
Може и от adblock плъгина.
Sep 30 2011, 09:48адблока - рулз!
Sep 30 2011, 13:10
голяма простотия е тоя фейс... абе принципно имам адблок, ама явно си подбира кво да маха и кво да оставя :Д Въпроса е че ме гласи да мрЪ шибания сайт 
Sep 30 2011, 23:04