blacksnoopy
Мързеше ме да си снимам пред кулата, добре, че някой друг ме е щракнал ;d
specter
Днес пак подкарахме голямото разкарване :Д
mudisoft
браво на ретардналите ни президентски кандидати! винаги се чудя как в България се смята за голяма работа ако се изложиш сред личното си обкръжение, ама...
gogata2427
Любовния ми поглед съмняя ли та, а че само та лъжа, притесняя ли та? Парите са голямо нещо, света въртят, а такива като тебе не са търпят.
notexist
Голяма дилема ме гъделичка...
gogata2427
- Защо не направят филм след голямата целувка? - Има и се нарича порно. // Гледахме филма с бившата,смятах че ще е скучно,но има доста смях в него.
belushka20
Понякога колкото и да гадае човек не може да разбере другите.. Аз не мога да разбера защо някои хора се държат надменно без да има реална причина да го правят..
belushka20
- Искам ръката на дъщеря ви! - Малката или голямата? - Как? Нима ръцете й са различни?
Sinbg
Май отново българският шоубизнес става повод за гордост, защото Джина Стоева изпревари Лейди Гага. Прецени и ни кажи: Коя от двете е по-голям мъж от двете звезд
http://sin.bg/koi-e-po-goliam-maj-djina-stoeva-ili-lady-gaga
wisper
Хора слагайте българските флагове по терасите и се подготвяйте за мача утре !
belushka20
Не забравяйте, че по-голям дар от чуждата усмивка към вас... няма!
мързел му е майката!
Sep 09 2011, 16:51голяма работа си.. да стигнеш чаак до Париж и да не се снимаш пред най-голямата му забележителност бтв мн як стайл вкарват девоиките

Sep 09 2011, 18:23хаха, имам разумно обяснение
Sep 09 2011, 22:04