bgdn
Направо съм терминатор в двора... днес успях да строша права лопата при прекопаване.
_e7
какво ще стане с България ако джихадистите успеят да минат през Турция?
sickornot
Май се превърнах в доста лоша, отрицателна и антисоциална личност, която не обича хората <3
sickornot
Не е голямо постижение, но днес изкачих Черни връх за първи път. Беше лесно, само да не ми беше толкова изгоряло лицето :/ ...
bgdn
Видео от презентацията ми на SEO Conf'2015 - Ускоряване на World Wide Wait
_e7
с голямата пишка идва и голямата отговорност, аз съм прокълнат и затова трябва да съм много отговорен
eddy
Лол, изведнъж стана супер голямата жега...
eddy
Научих се да правя пълнени чушки с кайма и ориз, станаха ми мн вкусни!
tedo92
in other news: честит ден на космонавта и нов сезон на GoT.
ами... опитах, но то едни коренища отдолу не е истина. всъщност предисторията е че разредихме краставиците и изведнъж се оказахме със 37 корена без място 1/2
Jun 08 2015, 01:37където да ги сеем. и айде юруш на маслините копай, плеви и прави лехи в голямата жега. междувременно те малко увяхнаха и даже нямаме идея дали ще се хванат 2/2
Jun 08 2015, 01:40ми дано станат нещата... кат' минавам през Русе някой път да черпиш една ракия със салатка
Jun 08 2015, 14:57имам чувството, че не може да работите с тия инструменти ...
Jun 08 2015, 15:54миналата година май беше същата история с тия инструменти
Jun 08 2015, 15:55