mitternacht
Зимата я свързвам с любов....
Bobdweller
По принцип не пуша, но трябва да призная, че си има някакъв чар в това да запалиш цигара с питие по избор и да си седнеш на балкона на фона на хубава музика.
eMkyyy
Време е за по-голямо L-shaped desk.Тука вече просто няма място...
dandelion
Добър мой приятел е арестуван за педофилия над 5 момчета.. Мислиш си, че познаваш някого, а то... Нямам думи..
belushka20
Понякога се чудя из всичките спамове.. Ако наистина някой ми е завещал някой друг милион, как ще разбера дали е наистина?
dilana
След Mind Rooms пробвах и 3 Key Rooms (58 min). Беше уникално! Хиляди пъти по-добро от Mind Rooms. Утре вечер ще се пробвам и в 3 Key Castle.
http://3keycastle.com/
Bobdweller
Аз не разбирам нищо от фотография, но обичам да си снимам. So, ето една снимка от морското ми село, която направих скоро. Цък на линка за по-голяма резолюция.
http://i.imgur.com/dsl3zbN.jpg
blacksnoopy
Календарът за тази есен изведнъж стана много натоварен: Персенк 80 км, Прилеп 65 км, Будапеща 42 км, София 42 км, Истанбул 42 км. Кинти и здраве ще трябват
dandelion
Еха каква играчка си имам за следващите няколко дни! Мисля обаче 42мм е прекалено голям за мен
@dandelion Благодаря от името на всички български мъже

Sep 22 2015, 15:04@hurmaqny
))))
Sep 22 2015, 15:05@mitternacht или да се изкажа по-точно, традиционната романтика. Примерно да платиш вечеря на първа среща, да подариш цветя.. тези неща ги няма където и да съм
Sep 22 2015, 15:23живяла.. или просто мъжете ме смятат за голямата феминистка и ги е страх да правят малки жестове.. знае ли човек. Но примерно човека до мен за 6 години заедно
Sep 22 2015, 15:24ми подари за пръв пот цветя на този ми рожден ден. И то рози.. а аз мразя култивирани рози

Sep 22 2015, 15:25