NetCutter
Кретени! Дебили! Емил Велев и Батков .... рядко дебилна комбинация! По-добър защитник от Рабех, в тая скапана страна не е играл, ама...уникални идиоти!
http://topsport.ibox.bg/news/id_1127034133
YanaMitseva
тия от горния етаж продължават терора... тоя път са дебилни, тъпи детски песнички, от които ми се гади.... ще ги разтрелям, мамка им проста селска!
YanaMitseva
ужас! голяма краста са дебилните игрички!
ZzZaPyr
В час по информатика и умирам от скука... И до мен седи някакъв абсолютен дебил...