RuuL
има тенденция всички дебили в карето около мене да почнем по едно и също време да вдигаме шум ама нещо не се засичаме напоследък
YanaMitseva
айде, не бързайте толкова да гушвате букетите! тая история ми е толкова дебилно смешна...
bbonev
Как е възможно все аз да прощавам, а жена ми да си остава същия дебил и да продължава да ме дразни всячески?
edge
Еххх, от РеактОС са големи дебили. Пуснаха OpenROS, а затриха моят проект.
NetCutter
Тодор Батков е дебил! Спъва цяла година трансфери, после обвинява сираков и мъри за това и като капак на всичко точно преди дербито ги гони. Шибан простак!!!
NetCutter
Тея ливърпул са бахти и калитарите! То не бе неква дузпа, заради дишане във врата, то не беха дебилски пропуски на арсенал!!! бахти...