Търсене на постове: дебил

RuuL
има тенденция всички дебили в карето около мене да почнем по едно и също време да вдигаме шум ама нещо не се засичаме напоследък
Яна Мицева
YanaMitseva
айде, не бързайте толкова да гушвате букетите! тая история ми е толкова дебилно смешна...
Бранимир Бонев
bbonev
Как е възможно все аз да прощавам, а жена ми да си остава същия дебил и да продължава да ме дразни всячески?
---------
NetCutter
@Emyto, ирония? Тоя е дебил... сега обаче половината цесекари ще забравят къв срам е докарал и пак ще го боготворят. Ще си умря от смях ако стане верно :D
Радослав
Soul4o
чудя се дали да се направя на дебил и да си взема фанелка, на която пише "PHP - Pretty Hot Programmer" или "I'm With Stupid ->" :D
edge
Еххх, от РеактОС са големи дебили. Пуснаха OpenROS, а затриха моят проект.
Александър
aftercollabz
Аз съм няпълно съгласен с @NetCutter: Тодор Батков е дебил! И Левски май не го чака нищо добро от тук насетне. :(
---------
NetCutter
Тодор Батков е дебил! Спъва цяла година трансфери, после обвинява сираков и мъри за това и като капак на всичко точно преди дербито ги гони. Шибан простак!!!
---------
NetCutter
Тея ливърпул са бахти и калитарите! То не бе неква дузпа, заради дишане във врата, то не беха дебилски пропуски на арсенал!!! бахти...
---------
NetCutter
@svejo, и ти ли се нервиш на "спазването" на стандартите на IE? :D Цяла статия писах за тея дебили :D
Страница: 8 9 10 11 12

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата