YanaMitseva
тоя дюнерджия е ебати дебила! и в двата дюнера сложил люто и сега трябва да стоя гладна заради него!!! мамка му!
madmaster
@X7r3M1s7a това не го вярвам че го е отговрил "технически грамотно" лице... аз дето съм само един уеб-дебил знам как да стане без рестарт. смех.
leonartis
Включете си ТВ ЕВРОПА. Тая, дето търси балъци да звънят по телефона, не звучи ли като коза? Баси дебилката, колко ли балъци ще и се навържат.