Търсене на постове: дебил

Александра
DSC_4361.jpg Sandeto
Т'ва да си дебил дори и на бала си е доста трудно :D
Цветан Величков
pics_010.jpg CECOOO
Mark Zuckerberg vs Philip IV
Леприкон
ZzZaPyr
Някой хора тук са доста загорели за секс след като искат да "ебат" жената, която ми е дала живот... Та тя е на 40 и е дебеличка бе @sandprince ...
Мила Цветкова
Milady
Като видя кривата муцуна на тоя Иво Сиромахов и пъпки ми излизат..Аман от дебилни чички, напъващи се да стават водещи. Да стои зад кадър, по дяволите :(
-=*****=-
mitternacht
Защо тъпите дебилчета от заз.бг са качили един и същи клип 220 пъти? Защо требе да товарят сърварите на хорицата :D?
Михаил
SHARKPENT
@Ourz ХАхахах ебати дебилното :D
Иван Савков
sandprince
@LiliyaDianova така е. @human не смятам тоя път да се занимавам, достатъчно други проблеми си имам да се занимавам и с други дебили
-=*****=-
mitternacht
Голеееми дебили брат! Не знае к'во е педосфера!!! Маааалееее!!!
-=*****=-
mitternacht
Гледам записи на Слави с въпросите към т.нар. претенденти.Аууу че дебили :D
Иван Савков
sandprince
@yuliyan @drgigguls правилно. И двамата ме оставете да си лижа раните. Не ми е до дебилщините ви
Щ.
EmilieAutumn
B-b-b-bennie and the jets *някво дебилско клатене и ужасно пеене*
-=*****=-
1285536197573835.jpg mitternacht
Най-гадното е, че и нашата нация се дебилизира подобно на тяхната...
-=*****=-
mitternacht
В аха и в-бокса от коментарите просто те лъха на дебилизъм. Да се смееш ли, да плачеш ли :) Ако тийновете са пълни изроди с ампутирано свойство да се изразяват
nacholibre
@Manuel ти си луд човек, да си взимаш телефон на изплащане е супер дебилно, точно след 2 месеца ще е със 20% по-евтин. Една година след като го вземеш 50% и т.н
-=*****=-
mitternacht
(Щото се видяхме с един бивш съученик, с който сме правили най-големите дебилщини и страшно ми липсва в унито... уви...) От същия изпълнител +18 предупреждавам!
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата