dimitroff
Маленький мальчик по Тундре гулял Нефть или газ откопать он мечтал Люди смеялись, кричали "Дебил!" Мальчик подрос и "Челси" купил!
acnapyx
Всеки път в ChatRoulette се убеждавам, че от South Park не лъжат — пъпчив тийн, чекиджия, дебил, чекиджия, тъп азиатец, чекиджия, кретен, чекиджия, цици.
bgdn
Само дебилите от Мангалистан си мислят,че като пуснат някаква хартийка с името на СУпер Б,Станишеф,Царьо или Костоф и ще се оправят нещата
tedo92
@Method-X ето за това не посещавам vbox. дебили.
Drake
Защо шибаният ми интернет се държи толкова дебилски ... уж съм на доста бърза връзка, а едвам мога да изгледам едно видео като хората ...
appswp
..Wordpress водеше с много, обаче системата е лесно манипулативна.. Коментарите за + Wordpress са -10 ,а за Joomla +10..некой дебил само си е давал +/- ..
http://versus.bg/?ff=21