Rx-Ende
Защо все се намира някой дебил да ме събуди в 7:30 с тъп въпрос по телефона?
ZzZaPyr
Бях на кръчма с пълни дебили... Никога повече... Никога!
mitternacht
Защо ако се спомене чичо Ади или Вермахта от СЕМ пълнят гащите, а търпят и толерират пълни и откровени идиотски дебилизми като "Цената на истината" и прочее?