Rx-Ende
Ама наистина ми е изключително дебилно в даскало понякога. Нищо, още не съм го нарисувал отдолу и отстрани, имам занимание за утре xD
Map4o
Какво е това логин поле над сайта?! Какви са тези дебилни поздрави?! Жалко ... мноого жалко!
NetCutter
Баси мача.... и тамън влезна една топка - Рабех ще направи дебилна дузпа. Що му беше да рита човека!? Две греди, мамка му, вратар с паранормалнси способности...