tedo92
сууууупер мазало.... свалям филм с 200 кБ/сек. Май ще трябва да се обаждам на доставчика в скоро време.
muiiio
Снощи си поръчах голяма "4 сезона" от Кривото. Пристигна малка "4 сирена". Изядох я, какво да правя. А не обичам сирене! Ама какво, да върна доставчика ли?
stylius
Как може да се свържеш с денонощната поддръжка на интернет доставчика си, защото нямаш ВОДА?!?!?
yordanoff
Ходих да платя един хост и домейн, отбих се и до банката, взех си талон за преглед при очен лекар и наминах до интернет доставчика ми. Но и се сварих.
Marico
Ураааааа! Мога да гледам телефизия на компа. Доставчика ми най-после си е оправил отношенията със сайта.