Търсене на постове: доставчик

Леприкон
ZzZaPyr
@Weed аз не съм към бтк. От 4 години съм към един и същ доставчик и рядко имам проблеми. Цените са повече от идеални, а държат пазара и пак-някога ме нервят :D
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@Nick Много познато - на предишния ми доставчик следващият въпрос винаги беше: "Пусната ли е антиривусна?" като кажех: "Нямам, на Linux съм", отсреща - шок. :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@venom ахам, ок ;) аз питах, да неа да работиш в Интернет Доставчик :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@stylius хахаха е че за ко да храня колегите, като съм съпорт... на тоя доставчик дето см дом ;)
Стилиян Стефанов
stylius
@h4ckY Хаха, nice! Май ще трябва да се обадиш на интернет доставчика ти и да ги понахраниш по телефона. Как така ще те разкача :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
Не е честно два пъти ме дискънектна.... езък че работя в Интернет Доставчик ;)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@blacksnoopy Говори ми ;) знае за ко иде реч съпорт съм в Интернет Доставчик ;)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@nickname778 е че те е трябвало от тоя квартал да започнат ;) иначе и аз съм доволен от моят доставчик, е сега какво като рабоят за него ;) Съпорт... ;)
Стилиян Стефанов
stylius
Вече цял ден чакам човек, работещ в поддръжката на интернет доставчик да настрои DC програма. Даже гледа от ръководство с картинки. Няма да го бъде, май.
yordanoff
Доставчика ми са го купили някакви други (доставчика ми на кабелна телевизия) и от една седмица не е имало ден, в който нета да не спира... ->
stefcho
stefcho
@melkor, на мен след 4тата ми смяна на айпито си смених доставчика. откакто ги взеха софиянци нета е боклук.
RuuL
цял ден тормозих Интернет доставчика докато не пратиха човек докато той не оправи най накрая wi-fi
Богомил "Бого" Шопов
bogo
абе някой да знае читав доставчик на Интернет в търново?
Петър Илиев
pesho
Йес! Нашият доставчик има един вътрешен сайт със stream-ове на някви телевизии. Има и Diema. Пуснах си да слушам/гледам мача докато бачкам.
Ангел
angelovarna
Варна, жега, работа, цял ден мъки със споделяне на интернет връзка от два доставчика в офиса... windows, грешки, сини екрани...един перфектен понеделник :)
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата