Бахти сигурността държи доставчика ми...влизаш си, добавяш се като сис-админ в системата им, маркираш аварии за отстранени... не ще пас не ще нищо... само IP
Днес пак ще сме извън офиса почти цял ден. Интересен линк видях за Интернет доставчик и ТВ: http://net1.bg ? впечатления? 40Mb/s и 80 ТВ програми за 50 лв??