Търсене на постове: други

шУс!
notexist
Ще си изкарам книжка само за да ходя до метро за сладко и съмърсби. ;д
Еми Окснитси
dandelion
Направете анаграма на името си :) примерно моето име и фамилия изписват: "О. ял ваденка" :D :D :D
шУс!
notexist
Утре съм на интервю в Хеликон, ще ме скъсат на теста, но все пак ще се пробвам ;д
шУс!
notexist
В лидъл ми подариха играчкиии :D :D
Alex Moran ™
eMkyyy
Лол повечето ми познати момичета в България някой омъжени а други бременни .Тази година явно това е модерно :D .
-=*****=-
malko.JPG mitternacht
@Ducky :P
Denitsa
sickornot
SOS ... Work pc ми е encrypted. Знам си пароли и тн, но ми дава blue screen. Тея, к отговарят за хардуера ни нямало време да ми restore stuff и искат да
Грозното Патенце
Ducky
Днес и утре имам толкова неща да свърша, за това по-добре да легна и да си почина до други ден. :D
Цончев
tsonchev
@disappointed праща на някои голи снапове, а на други - не
Боби
TPrgOsS.png Bobdweller
Добре, безумно е това. Не може след като всичките апликации (които го позволяват) са ми в internal storage-а, да ми я дава тази грешка.
-=*****=-
mitternacht
Am I the only one, който няма профил в linkedin?
-=*****=-
mitternacht
като видя снимки и ми се доснимва :)
Драгу
Alezard
Python 2.7
https://docs.python.org/2.7/
Валентин Славов
Domsdey
Някой да разбира от въздушни пушки? В класа 200-400
Еми Окснитси
dandelion
Мили хора, да има някой в Русе който да може да дари кръв за операция на дядо ми? Брат ми няма кг, майка ми няма вени а всички други сме в чужбина :(
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата