notexist
Ще си изкарам книжка само за да ходя до метро за сладко и съмърсби. ;д
notexist
Утре съм на интервю в Хеликон, ще ме скъсат на теста, но все пак ще се пробвам ;д
sickornot
SOS ... Work pc ми е encrypted. Знам си пароли и тн, но ми дава blue screen. Тея, к отговарят за хардуера ни нямало време да ми restore stuff и искат да
mitternacht
Am I the only one, който няма профил в linkedin?
Domsdey
Някой да разбира от въздушни пушки? В класа 200-400
лев и 19 беше последния път
Sep 23 2014, 11:15За 0,33 л или за 0,99л
Sep 23 2014, 11:200,33
Sep 23 2014, 11:26Пробвала ли си крушата? Аз все й се каня
а иначе е сууупер евтино това! Тук купуваме на едро по 1,57 и продаваме по... Да кажем доста повече 
Sep 23 2014, 11:28Крушата ми е фаворита, след това ябълката. А боровинката хич не я харесвам. А по 1,50 е по другите вериги и кварталните магазини.
Sep 23 2014, 11:32