Търсене на постове: други

Alita
Alita
само аз ли прекравам спокойна петъчна вечер :з
Peter Nikolow
bgdn
Я да видим сега http://iclickandhost.com/ този хост какво може...
Еми Окснитси
dandelion
Учих колеги да казват "благодаря" и "няма защо" на български ама как да преведа няма защо :) смяха ми се като казах lacking why :D
Георги Цветанов
t0m3kk
Времето минава, а сайта тук запада... Разгледах профили на разни хора, които са що-годе активни, та гледах до 10-та страница и се върнах в постовете им от 2012
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Само 500лв при гинеколожката от както ме лекува. И сега иска да ме оперира и да ми прави пластика на тръбата. И дори няма да ми увеличи шанса като цяло за дете.
its not Eddie
_e7
помните ли времето, когато
шУс!
notexist
Кучето ми днес цял ден преследваше една муха. И беше леко полудяла. Не знам как ще я гледам сама вдруги ден ;д
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Приятелите на мъжа ми не харесват най-добрият ми приятел и сега става сложно. Защото точно си дойде от Англия и аз искам по-често да се събираме всички заедно.
nemesys
@notexist supernatural.s10.special-a.very.special.supernatural.special лудница :)
Еми Окснитси
dandelion
Пък с двама приятели си мерихме пътуванията и аз си мислех че с моите 17 страни и цел за 30 преди 30 съм нещо специално... Те са на държава 36 и 40... :( :)
Цончев
tsonchev
Днеска си изкълчих глезена, ама не знам на кое от всичките тези падания. Болката я усетих, когато кракът ми изстина.
Еми Окснитси
dandelion
Абе на някой не му ли се мести да работи в Амстердам? Докато не назначат някой не ме пускат да си ходя в Дубай :( . Работата е commercial stock controller.
its not Eddie
_e7
Мразите ли хората от други етноси? А от други религии? Защо?
шУс!
notexist
Телефончето ми бъгяса тотално, иска чичо доктор или да лети през терасата. Едно от двете ще е, ама не съм решила кое.
-=*****=-
mitternacht
Мнение за Telus/ Callpoint?
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата