tsonchev
Има болестно състояние в някои от приятелките ми. Бухат нацепин, и злобят във фитнеса. После си качват снимки в огледалото на фитнеса с грозно нацепените тела.
Alita
За някого е добро утро за други - лека нощ :*
dandelion
ох тея колкото хубави толкова и "руси" Вика ми файла със 100 реда е 220мб защото направих vlookup с другия sheet от 10 реда... да да... няма нищо общо с това,че
notexist
Имаме си масажор-делфин. Сега остава да ми подарят вибратор-пингвин и с плюшената ми овца ще си направят зоо парти.
aviatrix
Разликата между ssd( C: ) & hdd ( D: ), като копираш от хдд на ссд
Bobdweller
Препоръчайте ми някоя добра adware removal програма, моля.
bgdn
Двама КАТ-аджии отишли в Египет, замотали се в една пирамида и единият казал на другия: - Пиши Кюстендил, Ямбол и Русе и да си ходим!
не става дума за "тичане на пътека" и други женски фитнес упражнения, а злобене с дъмпелите и лежанката.
Dec 03 2014, 22:18анаболни жиоутни
Dec 03 2014, 22:19искат да станат нацепени батки
Dec 03 2014, 22:38Дай малко снимки да решим какви са
.
Dec 04 2014, 03:14