podmatrix
Star-Trek: The Next Generation -> WATCHED!
mitternacht
AXAXAXA Iphone 5- 16 gb, без договор- 1,749.90 лева в jeff :Д eee, не...
t0m3kk
Защо няма идеален браузър? Тъкмо си мислех, че Chrome работи перфектно, а тъпака ебава padding-a на елементите... В IE6-9 + Firefox 15.0.1 си работи перфе...
likeachihuahua
дори и да нямате особени музикални умения (независимо дали другите ви го казват, или вие го мислите), ние не съдим никого : D
водоустойчиво е, нали?
Sep 21 2012, 23:30малиии, тва е толко здраво и толко много го искам <3<3<3
Sep 21 2012, 23:35http://is.gd/0J6ve0 + http://is.gd/91QLZa + http://is.gd/5s1Zjr. Има и разни други черколяци дето нз още за какво са
@_e7 С case-а да
Sep 21 2012, 23:37би ли заснел клип когато мятнаш апарата в кенефа и флъшваш
Sep 21 2012, 23:42Dont think so
Sep 21 2012, 23:48