notexist
англичаните ме кефят. Не само че оставят хубави бакшиши, ами се опитват да научат българския. За разлика от тъпите руснаци...
hurmaqny
Геометрията ще ме погребе. И то скоро.
notexist
Добро утро, с какво да се надрусам?
notexist
Намразих тия паразити от Видин :/
belushka20
Хмм имам една идея - я да ви питам какво мислите по въпроса. Мисля да рисувам върху кецки. Дали мога да ги продавам като уникати?
yuliyan
Nexus 7 - направо лети! Супер е машинката