notexist
Да се надрусаме с ред бул - ден втори.
mitternacht
Ци*и в баня. Почти 3 и половина е, а хич не ми се спи. Като гледам, има и други будни...
yuliyan
фъч йе! На есен - студент
FromTheInside
50 лв за академична справка и 10 лв. за уверение, че ми остава само държавен изпит. Тия луди ли са?!
joronedelchev
"Ама защо не наказахте и други съдийки заради същото". Е това ли ще ви е аргументът да защитите тази корумпирана дама? 5 години да не си напише присъда...
krAsInkA
То е ясно че и тази нощ няма да се спи от жега и сериозно обмислям от утре да се изнеса да спя на палатка в двора.
bekyarov
wtf по БТВ дават "Отчаяни съпруги", а по Нова дават "Другите отчаяни съпруги" ?
hurmaqny
Добре бе, мамицата му, трябва ли при всяка промяна в резултата да си обновявате фб статусите?
Ако ги направиш 5 ми ставаш личен герой
Jul 22 2012, 12:27не ти върви спането или си заета с други работи вечер?
Jul 22 2012, 12:34Амииии... (wasntme) да речем, че уикенда ми беше много добър.
Jul 22 2012, 15:08 през mobi