dandelion
Пък стискайте ми много палци за следващия час, пък
Bobdweller
РИП, инглиш ленгуидж ас уел...
pacopetkov
Кажете ми някое интересно andorid приложение или игра, да се занимавам с нещо, че е скучно, а и еврофутбола не излиза!
ReXTaN
Лятото се местя в Белгия и разглеждам интернет доставчиците, и те са на доста ниско ниво сравнение с България.
dandelion
Това е къщата по която работих (маркетинг) преди да замина за Дубай
dandelion
Кое е последното хубаво нещо което ви се случи и кога?
dandelion
Каня се да си продам макбук про-то 13" от края на 2011 и да си купя нов еър 13". Не знам какво ме спира обаче..
bgdn
Къде мога да си намеря такова цвете?
тоя момент, когато Европа бива затапена по заплати :/ Май трябва да се измисли повод да ги инвейднем like the good old times.
Apr 01 2015, 18:14Погледни само колко получава една секретарка.. аз шеф на департамент толкова не получавах в Дубай (за холандска компания ама все пак)
Apr 01 2015, 19:24TIL ще ставам секретарка в ОАЕ
Apr 01 2015, 19:47ставай PM construction. Нали знаеш че 1/5 от крановете във целия свят се намират във Емирствата?
Apr 01 2015, 20:32Там вносител на грес да си за тея кранове
Apr 01 2015, 23:45