Alita
искам от котенцеата с малките крачета <3
dandelion
Една от по-яките бутилки на работа. Дракона си е един вид статуетка в бутилката
dandelion
Какво бихте казали за Samsung galaxy Tab 3, 8@, 16gb (android 4.2, 1.5GHz Dual Core). Groupon го има за 150евро, за един дядо е. Става ли или по-добре друго?
_e7
какво добро сторихте от неделя до сега?
ReXTaN
Доста нови колички почнаха да се появяват и в Русе ..
notexist
Имало някакъв европроект за финансиране на фотографи, нещо за културата на югозападния район. Някой да знае нещо?
dandelion
В Холандия като си върнеш пластмасовата бутилка в магазина и ти дават 10 цента. Наши българи какво направили ... Носят бутилки от България където не плащаме
notexist
Още ееин такъв ден и си пускам предизвестието.
moar photos, направо едно ънбоксинг видео да беше направила
Dec 08 2014, 15:52честито! от къде и колко излезе
Dec 08 2014, 17:32От официалния сайт на OnePlus. Телефончето е $350, но тъй като първо го пратих в Щатите, доставката излезе доста солено. Препоръчвам ти, ако ще го взимаш, да го пратиш до някоя от EU страните, до които доставят.
Dec 08 2014, 20:03 през mobiдо EU ще е в евро или паундове и сигурно крайната цена пак ще е висока
Dec 08 2014, 22:19